Przedsiębiorstwo Górnicze ”SILESIA” Sp. z o.o. - Kariera

Scroll

Dostępne oferty pracy

Kariera

Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem górniczym należącym do Energetický a průmyslový holding a.s. - czołowej czeskiej grupy działającej w sektorze energetycznym i przemysłowym. Grupa ta od 2010 roku funkcjonuje również na rynku polskim. Na terenie Kopalni Węgla Kamiennego w Czechowicach-Dziedzicach zatrudniamy ponad 1600 pracowników.

W swojej działalności dążymy do tego, aby wykorzystując wieloletnie doświadczenie i tradycję stać się najnowocześniejszą kopalnią węgla kamiennego w Polsce. Aby tak się stało nie wystarczą jedynie maszyny górnicze najnowszej generacji i technologie w zakresie eksploatacji złóż - niezbędni są ludzie, którzy będą umieli je wykorzystać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji. Dbamy o to, aby wykonywali swoją pracę w warunkach bezpiecznych i przyjaznych dla zdrowia. Jednocześnie doceniając ich codzienny wkład w rozwój przedsiębiorstwa zapewniamy im bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Kogo poszukujemy

Poszukujemy pracowników ambitnych, otwartych na nowe wyzwania i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Szukamy osób, dla których bezpieczeństwo wykonywanej pracy jest tak samo ważna, jak wysoka, jakość pracy. Poza niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi, od naszych pracowników oczekujemy również zaangażowania, uczciwości i odpowiedzialności, które przyczynią się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

  1. Sprawdź aktualne oferty pracy umieszczone na naszej stronie internetowej.
  2. Prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Twoje dokumenty zostaną zapisane w naszej bazie CV i mogą zostać wykorzystane w ramach obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych.
  3. Uważnie przeczytamy Twoje CV i jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze wymagania to zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z pracownikiem Działu Rekrutacji i Kierownikiem Działu, do którego aplikujesz.
  4. Po zakończonym procesie, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o wynikach rekrutacji.

Klauzula informacyjna


Informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Przedsiębiorstwo Górnicze „SILESIA” sp. z o.o.* lub Mining Services and Engineering sp. z o.o.*
z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Górnicza 60 .
*w zależności od stanowiska na jakie Pani/Pan aplikuje
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prosimy w załączonych dokumentach aplikacyjnych o zamieszczenie następującej treści:
Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej www.pgsilesia.pl w zakładce kariera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Górnicze „SILESIA” sp. z o.o.*/ Mining Services and Engineering sp. z o.o.* z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy.
Powyższa zgoda obejmuje również przetwarzanie moich danych osobowych w celu:**
• realizacji procesu rekrutacji na inne stanowiska,
• realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

*prosimy o zaznaczenie w zależności od stanowiska na jakie Pani/Pan aplikuje
** prosimy o dopisanie jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę, abyśmy przetwarzali Pani/Pana dane w innych procesach rekrutacyjnych w przyszłości