Scroll

Dostępne oferty pracy

SZTYGAR ZMIANOWY POD ZIEMIĄ W ODDZIALE ROBÓT PRZYGOTOWAWCZYCH (3)

SZTYGAR ZMIANOWY POD ZIEMIĄ W ODDZIALE ROBÓT PRZYGOTOWAWCZYCH

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie górnicze,
• stwierdzenie kwalifikacji osoby dozoru ruchu specjalności górniczej,
• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku osoby dozoru ruchu w oddziale robót przygotowawczych,
• umiejętność zorganizowania pracy i kierowania zespołem.

Zakres obowiązków:

• organizowanie i kierowanie pracami, zgodnie z obowiązującymi przepisami górniczymi,
• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji w w/w zakresie.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
• Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
• Stabilne zatrudnienie,
• Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
• Dodatki funkcyjne
• Dodatki za pracę w systemie 24/7
• Ekwiwalent za węgiel
• Barbórkę
• Wczasy po gruszą
• Bony żywieniowe
• Bony świąteczne
• Paczki mikołajkowe dla dzieci

Kontakt:

• Zainteresowane osobyproszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.