Scroll

Dostępne oferty pracy

Os. Dozoru Ruchu Specjalności Mechanicznej

Pracownik Wyższego Dozoru Ruchu o Specjalności Mechanicznej- zakład przeróbczy

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe – praca przez co najmniej 2 lata jako nadsztygar mechanik w dziale przeróbki mechanicznej węgla,
  • Znajomość technologii, maszyn i urządzeń stosowanych w zakładach przeróbczych w polskim górnictwie węgla kamiennego,
  • Efektywność w zakresie nadzoru i utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną parku maszynowego,
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza ogólna z zakresu pneumatyki, automatyki i elektroniki

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja przyczyn awarii i postojów maszyn i urządzeń przeróbczych, ustalanie priorytetów remontów
  • Kierowanie zespołami pracowniczymi,
  • Utrzymanie ruchu zakładu przeróbczego i planowanie w zakresie zaopatrzenia i gospodarowania materiałami, częściami zamiennymi i narzędziami w dziale przeróbki mechanicznej,
  • Współpraca z oddziałami technologicznym i elektrycznym w zakresie utrzymania ruchu zakładu przeróbczego,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie utrzymania, konserwacji i zakupów nowych maszyn i urządzeń przeróbczych,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
  • Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • Bony żywieniowe
  • Bony świąteczne
  • Wczasy po gruszą
  • Barbórkę
  • Ekwiwalent za węgiel
  • Dodatki za pracę w systemie 24/7
  • Dodatki funkcyjne
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Kontakt:

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.