Scroll

Dostępne oferty pracy

Os. Dozoru Ruchu Specjalności Technologicznej

Pracownik Dozoru Ruchu o Specjalności Technologicznej

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe – praca w dziale przeróbki mechanicznej węgla jako co najmniej osoba dozoru ruchu w okresie minimum 2 lat,
  • Znajomość technologii, maszyn i urządzeń stosowanych w zakładach przeróbczych
  • w polskim górnictwie węgla kamiennego,
  • Znajomość obsługi komputera – MS Office: Word, Excel, Power Point, e-mail, internet,
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza ogólna z zakresu pneumatyki, automatyki i elektroniki

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołami pracowniczymi,
  • Prowadzenie ruchu zakładu przeróbczego w tym załadunków oraz gospodarki zwałowej.
  • Współpraca z innymi działami kopalni,
  • Raportowanie przełożonemu i współpracownikom informacji w zakresie wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
  • Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • Bony żywieniowe
  • Bony świąteczne
  • Wczasy po gruszą
  • Barbórkę
  • Ekwiwalent za węgiel
  • Dodatki za pracę w systemie 24/7
  • Dodatki funkcyjne
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe

Kontakt:

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikuj.