Scroll

Dostępne oferty pracy

AUTOMATYK

Mining Services and Engineering to spółka działająca w Czechowicach-Dziedzicach. Po przejęciu Zakładu Ciepłowniczego ‘SILESIA’ kształtuje swoją działalność głównie jako lokalna firma energetyczna. Dodatkowo świadczy także usługi górnicze oraz administracyjne dla Przedsiębiorstwa Górniczego ‘SILESIA’ Sp. z o.o Właścicielem MSE, posiadającym 100% udziałów, jest ENERGETICKÝ A PRŮMYSLOVÝ HOLDING, a.s. – czołowa czeska grupa energetyczna.
Mining Services and Engineering poszukuje osób na stanowisko:
Główny Specjalista ds. Automatyki
miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika,
  • Doświadczenie zawodowe – Minimum 3-letnie doświadczenie w branży górniczej w zakresie uruchamiania/serwisowania urządzeń AKPiA,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • Obsługa pakietu MS Office i oprogramowania do projektowania AutoCAD/ZWCAD,
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC oraz systemów SCADA,
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji oraz dozoru ( do 6kV),
  • Dyspozycyjność,

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa opieka nad systemami sterowania i wizualizacji PG SILESIA i MSE,
  • Utrzymanie ruchu w systemie zmianowym,
  • Realizacja projektów i koordynacja inwestycji,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami
  • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Dodatki funkcyjne
  • Wczasy po gruszą
  • Bony żywieniowe
  • Bony świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci

Kontakt:

  • Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.