Scroll

Dostępne oferty pracy

Kariera

Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem górniczym należącym do Energetický a průmyslový holding a.s. - czołowej czeskiej grupy działającej w sektorze energetycznym i przemysłowym. Grupa ta od 2010 roku funkcjonuje również na rynku polskim. Na terenie Kopalni Węgla Kamiennego w Czechowicach-Dziedzicach zatrudniamy ponad 1600 pracowników.

W swojej działalności dążymy do tego, aby wykorzystując wieloletnie doświadczenie i tradycję stać się najnowocześniejszą kopalnią węgla kamiennego w Polsce. Aby tak się stało nie wystarczą jedynie maszyny górnicze najnowszej generacji i technologie w zakresie eksploatacji złóż - niezbędni są ludzie, którzy będą umieli je wykorzystać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji. Dbamy o to, aby wykonywali swoją pracę w warunkach bezpiecznych i przyjaznych dla zdrowia. Jednocześnie doceniając ich codzienny wkład w rozwój przedsiębiorstwa zapewniamy im bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Kogo poszukujemy

Poszukujemy pracowników ambitnych, otwartych na nowe wyzwania i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Szukamy osób, dla których bezpieczeństwo wykonywanej pracy jest tak samo ważna, jak wysoka, jakość pracy. Poza niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi, od naszych pracowników oczekujemy również zaangażowania, uczciwości i odpowiedzialności, które przyczynią się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

  1. Sprawdź aktualne oferty pracy umieszczone na naszej stronie internetowej.
  2. Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku    APLIKUJ
  3. Uważnie przeczytamy Twoje CV i jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze wymagania to zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikowaną z pracownikiem Działu Rekrutacji i Kierownikiem Działu, do którego aplikujesz. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
  4. Po zakończonym procesie, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o wynikach rekrutacji.