Scroll

Dostępne oferty pracy

Kariera

Kim jesteśmy

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem górniczym należącym do Energetický a průmyslový holding a.s. - czołowej czeskiej grupy działającej w sektorze energetycznym i przemysłowym. Grupa ta od 2010 roku funkcjonuje również na rynku polskim. Na terenie Kopalni Węgla Kamiennego w Czechowicach-Dziedzicach zatrudniamy ponad 1600 pracowników.

W swojej działalności dążymy do tego, aby wykorzystując wieloletnie doświadczenie i tradycję stać się najnowocześniejszą kopalnią węgla kamiennego w Polsce. Aby tak się stało nie wystarczą jedynie maszyny górnicze najnowszej generacji i technologie w zakresie eksploatacji złóż - niezbędni są ludzie, którzy będą umieli je wykorzystać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji. Dbamy o to, aby wykonywali swoją pracę w warunkach bezpiecznych i przyjaznych dla zdrowia. Jednocześnie doceniając ich codzienny wkład w rozwój przedsiębiorstwa zapewniamy im bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Kogo poszukujemy

Poszukujemy pracowników ambitnych, otwartych na nowe wyzwania i nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Szukamy osób, dla których bezpieczeństwo wykonywanej pracy jest tak samo ważna, jak wysoka, jakość pracy. Poza niezbędnymi kwalifikacjami zawodowymi, od naszych pracowników oczekujemy również zaangażowania, uczciwości i odpowiedzialności, które przyczynią się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

  1. Sprawdź aktualne oferty pracy umieszczone na naszej stronie internetowej.
  2. Prześlij nam swoje CV
  3. Uważnie przeczytamy Twoje CV i jeżeli Twoje kwalifikacje będą spełniać nasze wymagania to zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z pracownikiem Działu Rekrutacji i Kierownikiem Działu, do którego aplikujesz. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
  4. Po zakończonym procesie, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o wynikach rekrutacji.