Scroll

PG SILESIA wyróżniona tytułem Dobry Pracodawca 2013

Czechowice-Dziedzice, 21 lutego 2014 r.

PG SILESIA wyróżniona tytułem Dobry Pracodawca 2013

Mam przyjemność poinformować, że PG SILESIA otrzymała tytuł „Lidera Społecznej Odpowiedzialności” w kategorii DOBRY PRACODAWCA. Celem programu "Liderzy Społecznej Odpowiedzialności" jest rozpowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego, którego jednym z ważniejszych aspektów jest kształtowanie dobrych relacji z pracownikami. Równocześnie Program ma za zadanie wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR.

Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Uzyskany tytuł stanowi potwierdzenie statusu Przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby otoczenia, Przedsiębiorstwa, z którym warto się związać i współpracować. Jednym z kluczowych obszarów branych pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków było bezpieczeństwo pracy.

Kwestie bezpieczeństwa mają w PG SILESIA najwyższy priorytet. Duża część środków finansowych jest przeznaczana na jego nieustanną poprawę, ale skupiamy się również na wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz zaawansowanej organizacji pracy. Myślę, że to wszystko sprawia, że PG SILESIA jest atrakcyjnym miejscem pracy dla przedsiębiorczych górników – powiedział Michal Heřman.

lider CSR 2013

Ewa Szpejna

Dyrektor Departamentu Komunikacji i Public Relations

Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" Sp. z o.o.